ISBN: 978-1-906715-21-2
Marie-France Laporte, Muriel Subirade and Paul Paquin
B. Czarnik-Matusewicz, K. Murayama, R. Tsenkova and Y. Ozaki
Mitsuhiro Miyazawa and Masashi Sonoyama
M. Bacci, A. Casini, F. Lotti, M. Picollo and S. Porcinai
Mária Váradi, Ilona Boros, Sándor Turza and Judit Budai
D. Leconte, P. Dardenne, C. Clément and Ph. Lecomte
S. Agyare Yeboah and Mark J. Robbins
Satoru Tsuchikawa, Yasutoshi Iwata and Shigeaki Tsutsumi
I. Delfino, M. Lepore and P.L. Indovina
P. Robert, D. Renard, N. Mouhous and E. Dufour
R. Nzabonimpa and P. Nicod
Alessandro Del Bianco, Roman Beneš, Martina Trinkel, Franz Reininger and Markus Leitner
Satoru Tsuchikawa and Shigeaki Tsutsumi
Satoru Tsuchikawa, Chieko Nishimura and Shigeaki Tsutsumi
Celio Pasquini, Henrique Eduardo Bezerra da Silva and Renato Guchardi
Rinaldo Cubeddu, Antonio Pifferi, Paola Taroni, Alessandro Torricelli and Gianluca Valentini
Pierre Dardenne and Noël Féménias
Marc Meurens and Emmanuelle Moons
K.B. Walsh, C.V. Greensill and J.A. Guthrie
Nieves Núñez-Sánchez, Ana Garrido-Varo, Juan M. Serradilla-Manrique and José L. Ares-Cea
T. Isaksson, L.E. Jorgenvag and V.H. Segtnan
Rinaldo Cubeddu, Antonio Pifferi, Paola Taroni, Alessandro Torricelli, Gianluca Valentini, Margarita Ruiz-Altisent, Constantino Valero and Coral Ortiz
Thomas W. Huth-Fehre, Frank Kowol and Holger Freitag
V. Bellon-Maurel, V. Steinmetz, C. Guizard and L. Flores Porras
E. Burattini, G. Cinque and F. Monti
Brian G. Osborne, Zarishteh Kotwal, Ian J. Wesley, Graham B. Crosbie, Allen Tarr, Stefan Harasymow, Pierre Dardenne and John S. Shenk
F. Schael, O. Reich and H.-G. Löhmannsröben
M. Känsäkoski, J. Malinen, J. Tenhunen and H. Prüfer
Ian A. Cowe, John S. Shenk and Mark O. Westerhaus
John S. Shenk, Paolo Berzaghi and Mark O. Westerhaus
Ian J. Wesley, Brian G. Osborne, Robert S. Anderssen and John H. Skerritt
J.-P. Conzen, T. Stadelmann, A. Schmidt, H. Weiler, T. Droz-Georget and A. Zillan
J.M. Roger, V. Bellon-Maurel and M. Crochon
G.D. Batten, S. Ciavarella and A.B. Blakeney
Frank Westad, Michael Byström and Harald Martens
J. García-Olmo, A. Garrido-Varo and E. De Pedro
Karoly J. Kaffka and Zsolt Seregély
Vincent A.L. Wortel, W.G. Hansen and S.C.C. Wiedemann
Nathalie Allosio-Ouarnier, Patrick Boivin, Philippe Courcoux and Dominique Bertrand
H.W. Vedder and R.G.M. Kroes
Dominique Bertrand, Nathalie Allosio-Ouarnier, Patrick Boivin and El Mostafa Qannari
W.G. Hansen, S.C.C. Wiedemann, M. Snieder and V.A.L. Wortel
R. Esposito, P.L. Indovina, A. Lauria and M. Lepore
Paolo Carlini, Riccardo Massantini and Fabio Mencarelli
Roumiana Tsenkova, Yuji Fujita, Stefka Atanassova and Kiohiko Toyoda
Renata Lizzano, Stefania Barzaghi, Tiziana M.P. Cattaneo and Roberto Giangiacomo
Chang-Hyun Choi, Jae-Min Kim and Bong-Ki Min
Takuo Yano, Ken-ichiro Suehara and Yasuhisa Nakano
G. Tøgersen, B.N. Nilsen and K.I. Hildrum
A. Kemppainen, M. Känsäkoski and J. Malinen
Bjørg Narum Nilsen, Bjørn-Helge Mevik, Kjell Ivar Hildrum and Tomas Isaksson
Per Sivertsson, Anders Hagman, Rolf Eriksson and Mats Olofsson
V.H. Segtnan and T. Isaksson
Philippe Iwanski, Luciano Montanari, Giovanni Faraci and Roberto Giardino
Brian G. Osborne, Zarishteh Kotwal, Ian J. Wesley and Nigel Larsen
Ze’ev Schmilovitch, Itzhak Shmulevich, Amos Notea and Ephraim Maltz
Seetharaman Vaidyanathan, Graeme Macaloney and Brian McNeil
Jong-Yun Kim, Young-Ah Woo, Hyo-Jin Kim and Jong-Duk Kim
H. Schulz, B. Steuer and H. Krüger
Gabriella Kiskó, Károly Kaffka and József Farkas
G. Sinnaeve, A. Ciza, T. Deconinck, P. Dardenne, J. Destain and Ph. Thonart
Melissa Lowery, Jeri Ginsburg, Brad Flynn, Adrienne Baroff, Thomas Garcia and Brian MacDonald
Susanne Brunner, Armin Groh and Manfred Fischer
Gianfelice Cinque, Roberta Crocea and Roberto Bassi
C.W. Huck, R. Maurer and G.K. Bonn, M. Popp and N. Basener
Jin Tongming, Liu Ling, Zhou Xiangyang and Wan Duojia
B. Steuer, H. Schulz and H. Krüger
Hitoshi Takamura, Hiroko Miyamoto, Mika Imatani and Teruyoshi Matoba
John McElhinney, Gerard Downey and Tom Fearn
Rae-Kwang Cho, Jin-Hwan Hong, Lin-Guo Lin and Young-Kil Kwon
Young-Ah Woo, Soo-Hyun Chang, Hyo-Jin Kim and Junghwan Cho
D. Cozzolino, I. Murray, J.R. Scaife and R. Paterson
F. Piraux and P. Dardenne
Weng L. Yoon, Nigel C. North, Roger D. Jee and Anthony C Moffat
Young-Kil Kwon and Rae-Kwang Cho
Ryoei Kobayashi and Shigemitsu Kasuga
Brian Dunn, Geoff Beecher, Graeme Batten and Anthony Blakeney
Thomas Börjesson, Bo Stenberg and Anders Jonsson
Yoshisato Ootake, Masayuki Hioki, Hiroyuki Tamaru, Tsuyoshi Sato, Akihiro Miyoshi and Toshihiko Yoshikawa
Diane F. Malley, P.D. Martin, L.M. McClintock, Laila Yesmin, R.G. Eilers and P. Haluschak
Kwan Shig Ryu, Bok Jin Kim, Woo Churl Park and Rae Kwang Cho
E. Dosi, E. Tamburini, S. Tosi, R. Casoni, D. Lunghi and G. Vaccari
P.C. Flinn and A.B. Blakeney
Ken-ichiro Suehara, Yasuyuki Ohta, Yasuhisa Nakano and Takuo Yano
Jae-Jak Nam, Kwang-Youg Jung and Sang-Hak Lee
Pierre Billen, Olivier Pigeon and Pierre Dardenne
Douglas D. Archibald, Franklin E. Barton, II and Danny E. Akin
F. Fornasier, A. Tava, A. Ursino, M.C. Rosafio, R. Riscassi, I. Tradati, M.S. Allegri and M. Odoardi
Stefka Atanassova, Nana Iancheva, Nikolai Todorov, Dimitar Pavlov and Roumiana Tsenkova
H. Hsu, G.W. Mathison, A. McNeil, C. Tsai, G. Recinos-Diaz, E. Okine, R.H. McKenzie and S. Wright
Nicola Berardo, Federica Previtali and Marco Bertolini
Víctor M. Fernández-Cabanás and Ana Garrido-Varo
Begoña De La Roza, Adela Martínez, Sagrario Modroño, Gonzalo Flores and Alejandro Argamentería
Xiaori Han, Sanghyun Seo, Woochurl Park and Raekwang Cho
Sophia Roumeliotis, Susan J. Logue, Stephen P. Jefferies and Andrew R. Barr
Rita Redaelli, Stefania Mascheroni and Nicola Berardo
M. Corbellini, M.G. Canevara, S. Empilli and F. Boccardi
Primetta Faccioli, Andrea Cavallero, A. Michele Stanca, Flavio Fornasier and Miriam Odoardi
Henryk W. Czarnik-Matusewicz
Chang-Hyun Choi and Jae-Min Kim
V.B. McGrath, A.B.Blakeney and G.D. Batten
Henryk W. Czarnik-Matusewicz
Jesper Pram Nielsen and Lars Munck
L.R. Schimleck, A.J. Michell, C.A. Raymond and A. Muneri
Agung Purnomoadi, T. Nomachi, K. Higuchi, O. Enishi and F. Terada
Roumiana Tsenkova, Stefka Atanassova, Masahiro Amari, Takeshi Hayashi, Fuminori Terada and Kiohiko Toyoda
Roumiana Tsenkova, Stefka Atanassova, Yukihiro Ozaki, Kazuhiko Itoh and Kiohiko Toyoda
M. Hellämäki, M. Rinne, P. Huhtanen and J. Nousiainen
P.C. Flinn, P.G. Heazlewood and S.L. Dalton
Masahiro Amari and Yuji Kaji
Hua Hsu, Al MCNeil, Chii-Guary Tsai, Guillermo Recinos-Diaz, Ross H. McKenzie, Scott Wright and Doug Keyes
Nicola Berardo, Marco Bertolini and Mario Motto
M. Odoardi, J.J. Baloyi, L. Hove, J. Mupangwa, P. Corsi and N. Berardo
W.J. Foley, I.R. Lawler, B.D. Moore and A.M. McIlwee
Mi-Ryeong Sohn and Rae-Kwang Cho
J. McElhinney, G. Downey and C. O’Donnell
Mitsuru Mitsumoto, Shinobu Ozawa and Tadayoshi Mitsuhashi
R. Rødbotten, B.N. Nilsen and K.I. Hildrum
Sandra E. Kays, Franklin E. Barton, II and William R. Windham
Diana De Santis, Paolo Carlini and Riccardo Massantini
Lambert K. Sorensen and Lena K. Snor
Samuel J. Millar, Juan M. Alava and Susan E. Salmon
Brian G. Osborne, Peter Burridge, Geof Palmer, Gil Hollamby, John A. Ronalds, Ian J. Wesley and Alexandra Laucke
Stanley J. Kays, Gerald G. Dull and Richard G. Leffler
Christopher N.G. Scotter
Kjell Ivar Hildrum and Bjørg Narum Nilsen
Hidekazu Ito, Katsunari Ippoushi, Keiko Azuma and Hisao Higashio
Guglielmo Costa, Massimo Noferini, Carlo Andreotti and Francesco Mazzotti
A. Garrido-Varo, C. Cobo, J. García-Olmo, M.T. Sánchez-Pineda, R. Alcalá, J.M. Horcas and A. Jiménez
Sándor Turza, Mária Váradi and Árpád I. Tóth
Gaëtan Van de Laer, Pierre Dardenne, Richard Agneessens and Jean-Louis Rolot
Juan J. Pascual, Rafael L. Althaus, Pilar Molina and Concha Cervera
Christel Solberg
Kyong-Kun Choi, Sung-Hie Hong and Seung-Shi Ham
Paulo A. Costa Filho and Ronei J. Poppi
J.E. Larrahondo, F. Palau, A. Navarrete and C. Ramírez
Jin Tongming, Liu Ling, Chen Hang, Zhou Xiangyang and Wan Duojia
Rae-Kwang Cho, Young-Kil Kwon and Jae-Ho Ha
M. Gishen, R.G. Dambergs, A. Kambouris, M. Kwiatkowski, W.U. Cynkar, P.B. Høj and I.L. Francis