ISBN: 978-1-906715-23-6
Franklin E. Barton, II
Ching-Hui Tseng, Nan Wang, Kangming Ma
Robert Dzupin, Charles. R. Hurburgh and Sylvie. A. Roussel
Grahame Harvey, Brian Osborne and Ian Wesley
L. Sánchez, J.A. Rísquez, F.J. López, E. Díaz, A. Gómez-Cabrera, E. De Pedro, J.E Guerrero, M.D. Pérez-Marín and A. Garrido-Varo
Nathalie Estephan and Douglas N. Rutledge
Edward Stark and Karen Luchter
Yud-Ren Chen and Moon S. Kim
S. Kawano, S. Saranwong and F. Terada
Nils Berding, David Marston, W. Fred McClure, Maarten van Eerten and Brian Prescott
Gábor Takács and Tibor Pokorny
Hannu Lindström, Jouko Malinen and Ralf Marbach
Masanori Kumagai, Naganori Ohisa, Toshio Amano and Nobuaki Ogawa
Lajos Vass and Katalin Kristóf
A. Giehl, J.C. Richmond, S. Hammond and N. Broad
M.T. Känsäkoski, A. Kemppainen, J. Suhonen, J. Malinen, J. Rantanen, J. Yliruusi, K. Luostarinen and P. Nauha
M.T. Känsäkoski, P. Suopajärvi, V. Heikkinen, R. Mitikka, R.P. Chalucova, G.P. Krivoshiev and H. Vasama
M. Natsuga, K. Watanabe, A. Nakamura and S. Kawano
V. Moilanen, A. Kemppainen, M. Känsäkoski, J. Malinen and R. Marbach
Marc Meurens and Guy Lepoutre
Iwao Mizumoto, Sotoharu Odake, Shinro Mashiko and Nobutaka Suzuki
Anthony M.C. Davies
R.P. Cogdill and P. Dardenne
Sam W. Coleman and Jim Halgerson
R.G. Dambergs, D. Cozzolino, W.U. Cynkar, M.B. Esler, L.J. Janik, I.L. Francis and M. Gishen
C. Giardina, N. Sinelli, T.M.P. Cattaneo and R. Giangiacomo
J. Fuentes-Pila, C. Pérez Hugalde, S. Martínez, I. Ferrero, B. de la Roza, V. Jimeno
Fernando Gatius, Jaume Puy, Javier Ferran and Jaume Lloveras
Jesús Pérez Aparicio and Carmen Miranda Losa
T. Verron, R. Sabatier and R. Joffre
V.M. Fernández-Cabanás, A. Garrido-Varo, M.D. Pérez-Marín and P. Dardenne
V.M. Fernández-Cabanás, A. Garrido-Varo, J. García Olmo, E. De Pedro and P. Dardenne
J. Maalouly, L.J. Eveleigh, P. Mery, D.N. Rutledge, C.J. Ducauze
C. Giardina, N. Estephan, T.M.P. Cattaneo, R. Giangiacomo and D.N. Rutledge
Anthony M.C. Davies
K.H. Norris, Zs. Seregély and K.J. Kaffka
R. Bossart, H. Kellerhals, H. Keller and J. Oelichmann
S.A. Roussel, C.R. Hurburgh, Jr and D.B. Funk
P. Dardenne, I.A. Cowe and M. Lagerholm
D. Cozzolino, M. Gishen, R.G. Dambergs, W.U. Cynkar, L. Janik, I.L. Francis, P.B. Høj
Hartwig Schulz and Sven Pfeffer
S. Martínez, J.I. Ferrero, A. González, G. Montalvo, B. De la Roza, A. Martínez, V. Jimeno, G. Marinas, B. Matesanz and J. Fuentes-Pila
A. Martínez, S. Martínez, I. Ferrero, O. Fernández, S. Modroño, V. Jimenoc, A. Soldado, C. Pérez-Hugalde, J. Fuentes-Pila and B. De la Roza-Delgado
Ian Murray, Ma Dolores Pérez-Marín, Ana Garrido-Varo, José E. Guerrero, Alba Puigomenech, Pierre Dardenne, Vincent Baeten and Jos Zegers
J. García-Olmo, A. Garrido-Varo, E. De Pedro, F. Muñoz, D. Andueza and A. Puigdomenech
G. Sinnaeve, J.L. Herman, V. Baeten, Y. Sadaoui, M. Frankinet and P. Dardenne
Christian Paul and Christian Pfitzner
S. Saranwong, J. Sornsrivichai and S. Kawano
L. Myburgh, M. Manley, E. Joubert and E. Lotz
Juan M. González, Ma Dolores Pérez-Marín, Ana Garrido-Varo and José E. Guerrero
L. León, A. Garrido-Varo and G. Downey
K.B. Walsh, M. Golic and C.V. Greensill
T. Deák, Zs. Seregély, K.J. Kaffka, E. Bába, V. Zarka and Gy.D. Bisztray
G.D. Batten, S. Ciavarella and A.B. Blakeney
D. Cozzolino, M.B. Esler, M. Gishen, R.G. Dambergs, W.U. Cynkar, D.R. Boehm, I.L. Francis and P.B. Høj
Mária Váradi, Sándor Turza and György D. Bisztray
A. Fassio and D. Cozzolino
Sándor Turza, Mária Váradi and György D. Bisztray
Yayumi Fujita, Jiro Kohda, Ken-Ichiro Suehara, Yasuhisa Nakano and Takuo Yano
Sophia Roumeliotis and Andrew R. Barr
F. Davrieux, B. Bertrand, D. Bastianelli and B. Guyot
F. Davrieux, J.C. Manez, N. Durand and B. Guyot
Zs. Seregély, K.J. Kaffka and Gabriella Kiskó
A. García Ciudad, I. Zabalgogeazcoa, B.R. Vázquez de Aldana, M.M. Canedo and B. García Criado
I. Rizov, M. Vlahova, I. Kamenova and A. Atanassov
L. Tual, B. Mahaut and P. Michel
Christian Pfitzner, Hartmut Meyer, Giso Zieger and Christian Paul
Daniel Kelly, Vanessa Fouratier and Gerard Downey
S. Ciavarella, A.B. Blakeney and G.D. Batten
P. Berzaghi, L. Serva, F. Gottardo, G. Cozzi and I. Andrighetto
M. Petracco and G. Della Riccia
D. Cozzolino, N. Barlocco, A. Vadell, F. Ballesteros and G. Gallietta
T. Ziolko and E. Schaller
J. García-Olmo, A. Garrido-Varo and E. De Pedro
I. González-Martín, N. Alvarez-García, C. González Pérez and J. Hernández-Méndez
I. González-Martín, N. Alvarez-García, C. González-Pérez, J. Hernández-Méndez and J.L. Hernández-Andaluz
I. González-Martín, N. Alvarez-García, C. González Pérez and J. Hernández-Méndez
V. Ortiz, F. España, A.J. Gaitán, E. De Pedro and J. Pérez
P. Luna-Delgado, A. Ruz-Gómez, E. De Pedro and A. Garrido-Varo
S. Corbisier, G. Sinnaeve, V. Baeten, M. Sindic, P. Dardenne and C. Deroanne
Jesús Pérez Aparicio, Emiliano de Pedro Sanz, Juan García Olmo, Antonio Gónzalez Rodríguez, Carmen Miranda Losa and Fidelina España España
O. Fumière, A. Théwis and P. Dardenne
M.J. Sáiz-Abajo, J.M. González-Sáiz and C. Pizarro
M.J. Sáiz-Abajo, J.M. González-Sáiz and C. Pizarro
Marena Manley, Natasha de Bruyn and Gerard Downey
Szilveszter Gergely, Krisztina Farkas, Andrea Forgács and András Salgó
D. Cozzolino, M. Kwiatkowski, M. Parker, M. Gishen, R.G. Dambergs, W.U. Cynkar and M. Herderich
Ronald Eberl and Jürgen Wilke
Nathalie Estephan, Antonio Barros, Ivonne Delgadillo and Douglas N. Rutledge
H. Takamura, M. Omasa, M. Tamada, T. Yamashita, R. Nogami, H. Shiramasa and T. Matoba
N. Moreno, J.L. Ares and J.M. Serradilla
E. Vera, M.P. Agüera, J.L. Ares and J.M. Serradilla
M.P. Agüera, B. Urrutia, A. Sánchez, J.L. Ares, L. Amigo and J.M. Serradilla
A. Niemöller, D. Behmer, D. Marston and B. Prescott
S. Barzaghi, K. Cremonesi, A. Perrone, G. Contarini, G. Ferrari and T.M.P. Cattaneo
S. Barzaghi, C. Giardina, V. Pelizzola, P. Belloni, and T.M.P. Cattaneo
Stefano Zardetto and Paolo Miolo
H. Büning-Pfaue, K. Mielke and C. Wambold
D. Cozzolino, E. Corbella and G. Ramallo
John Guthrie, Colin Greensill, Ray Bowden and Kerry Walsh
I. Murray, K.J. Kaffka and Zs. Seregély
M.J. de la Haba, A. Garrido-Varo, J.E. Guerrero, M.D. Pérez-Marín and T. Burón
J. Bautista, A. Garrido-Varo, J.E. Guerrero, Mª D. Pérez-Marín and Tomás Burón
D. Pavino, S. Andruetto and M.C. Abete
S. Termes, R. Tauler and A. Puigdomènech
V. Baeten, A. Michotte Renier, G. Sinnaeve, A. Garrido Varo and P. Dardenne
Ma Dolores Pérez-Marín, Ana Garrido-Varo, José E. Guerrero, Ian Murray, Alba Puigdomenech, Pierre Dardenne, Vincent Baeten and Jos Zegers
Ma Dolores Pérez-Marín, Ana Garrido-Varo, José E. Guerrero, J. Zegers, A. Swinkels, L. Moya and J. Lizaso
A. Soldado, B. de la Roza-Delgado, A. Martínez, S. Modroño, F. Vicente and A. Argamentería
I. González-Martín, N. Alvarez-García, C. González Pérez and J.L. Hernández Andaluz
D.J. Undersander, I.A. Crowe, P. Dardenne, P.C. Flinn, C. Paul, P. Berzaghi, N.P. Martin and N.B. Büchmann
A. Fassio and D. Cozzolino
S. Andrés, F.J. Giráldez, S. López, A. Calleja and A.R. Mantecón
L. Nyholm, M. Hellämäki, M. Rinne and J. Nousiainen
P. Castro, G. Flores, A. González-Arráez, J. Castro and L. Díaz-Villamil
Agneessens, S. Gofflot, V. Decruyenaere, P. Lecomte, G. Sinnaeve, D. Stilmant and P. Dardenne
V. Decruyenaere, M. Peters, D. Stilmant, P. Dardenne and A. Buldgen
D. Bastianelli, N. Muley, B. Carré, L. Bonnal and F. Davrieux
D. Bastianelli, F. Davrieux, D. Friot, C. Hervouet and M. Lessire
D.F. Malley, C. McClure, P.D. Martin, G. Goldsborough and M. Sheppard
L.R. Schimleck, C. Mora and R.F. Daniels
J.-F. Collard, R. Agneessens, D. Stilmant and P. Dardenne
E. De Pedro, J. García-Olmo, D. Muñoz and A. Ramos
V. Punsuvon, A. Terdwongworakul, W. Thanapasec and S. Tsuchikawa
Asta Leinonen, Ilpo Niskanen and Harri Huttunen
S. Tsuchikawa, A. Murata, M. Kohara and K. Mitsui
S. Tsuchikawa, K. Inoue and K. Mitsui
L.R. Schimleck, G.D.S.P. Rezende and B.J. Demuner
L.R. Schimleck, P.D. Kube and C.A. Raymond
D. Marston, R. Meder, A. Thumm, B. Prescott and A. Schmidt
L.R. Schimleck, G.F. Peter, R.F. Daniels and P.D. Jones
Y. Roggo, L. Duponchel and J.-P. Huvenne
S. Atanassova, D. Pavlov, S. Eneva and M. Todorova
M. Omasa, H. Takamura and T. Matoba
L. Sukowski and M. Ulmschneider
H. Keller and B. Larsson
S. Maspoch, M. Blanco, J. Coello, H. Iturriaga and N. Pou
Julia Petri, Astrid Kaunzinger, Andreas Niemöller, Frank Stieneker and Michael Karas
C. Lühr and M. Glania
M. Manley, B.R. Gray, E. Joubert and H. Schulz
Hartwig Schulz, Sven Pfeffer, Petra Straka and Thomas Nothnagel
Ronald L. Rubinovitz
S. Pfeffer, H. Krüger, W. Schütze and H. Schulz
András Salgó and Szilveszter Gergely
Bogus¢awa Czarnik-Matusewicz, Koichi Murayama, Yuqing Wu and Yukihiro Ozaki
Ci Wen Yang, Suming Chen, Chun-Chi Huang, Chang En Pu, Kuo Chuan Wu, Wen-Hsiung Ho, Kuang-Yu Hu and Paul J. Brimmer
C. Pérez, I. Rodríguez, S. Corral, J. Dorado, M. Hidalgo, A. Garrido and M.D. Pérez
Henryk W. Czarnik-Matusewicz and Krystyna Orzechowska-Juzwenko
M. Munro, A. Bowring, L. Aucott, P. McCue and J. Hunter
S. Tosi, E. Tamburini and G. Vaccari
G. Sinnaeve, A. Ciza, T. Deconinck, J. Destain, Ph. Thonart and P. Dardenne
N. Suzuki, T. Nagai, I. Mizumoto, T. Itami, T. Nozawa, N. Katoa and B. Yoda
Johann W. Wiechers, Marchel Snieder, Nico A.G. Dekker, Sophie C.C. Wiedemann and Wei G. Hansen
Emilio Martínez, Sonia Huertas and Héctor R. Ménez
Guillaume Rapin, Michel Sanchez and Didier Lambert
Masanori Kumagai, Toshio Amano and Nobuaki Ogawa
E. Tamburini, S. Tosi and G. Vaccari
Holger Lutz and Dagmar Behmer
Marchel Snieder, Nico A.G. Dekker, Sophie C.C. Wiedemann and Wei G. Hansen
Nathalie Szydlowski-Zanier, François Wahl and C. López García
U. Eschenauer, R. Eisenhut, R. Kaulbars and M. Augthun
W. Iijima, Y. Ootake, Y. Kobayashi and K. Taniwaki
M. Blanco, R. Beneyto, M. Porcel and M. Castillo
R.D. McCall and H.S.S. Sharma
Heidi Cecilie Henriksen, Are Aastveit, Rune Rødbotten and Torgeir Hjerde
G.J. Faughey and H.S.S. Sharma
K. Wolf, I. Stahl and A. Seubert
A. Michotte Renier, V. Baeten, G. Sinnaeve, J. A. Fernández Pierna and P. Dardenne
Marjo J. Vredenbregt, Dennis Mooibroek, Dries de Kaste and Ronald Hoogerbrugge
Hitoshi Yonenobu, Satoru Tsuchikawa, Yoshizumi Haraguchi, Hirotaka Oda and Takeshi Nakagawa
O. Pigeon, P. Dardenne, G. Sinnaeve and P. De Vos
H.P.P.S. Somasiri, S. Saranwong and S. Kawano
Pascal Volery, Rukundo Nzabonimpa and Nikolaos Bessas
K. Murayama, B. Yuan, M. Tomida, Y. Ozaki and S. Era
Francisco Manero, Javier Anduaga, Kepa Mayora, Izaskun Garmendia, Pentti Niemelä, Eero Hietala and Jouni Tornberg